Mikołajki oraz Gwiazdka zbliżają się wielkimi krokami, jeżeli jeszcze nie macie pomysłu na upominek dla bliskich, polecamy zabiegi, masaże, rytuały spa

Zima to odpowiednia pora na intensywniejszą pielęgnację urody dlatego polecamy czekoladowy zabieg CHOCO SPA na twarz, szyję i dekolt w promocyjnej cenie, teraz o 10% TANIEJ.

Czekoladoterapia jest ekskluzywnym zabiegiem łączącym działanie stymulująco-drenujące
z zastosowaniem masy czekoladowej. Zabieg czekoladowy na twarz polecany jest szczególnie osobom zmagającym się z poszarzałą, zmęczoną, niedotlenioną skórą, dla cery palacza, wymagającą nawilżenia. Wyciągi z kakaowca, witaminy z grupy A, B1, B2, B3, E, PP, mikroelementy oraz flawonoidy działające antyrodnikowo, zawarte w masce pozytywnie wpływają na kondycję i nawilżenie skóry, wyrównują koloryt skóry, zapobiegają nadmiernemu starzeniu się skóry, regulują układ nerwowy oraz odpornościowy. Masaż wykonany podczas zabiegu uspokaja, odpręża i stymuluje chęć do życia.
Czekoladoterapia z pewnością zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Po takim zabiegu poczujemy się bardziej zrelaksowani, szczęśliwsi i piękniejsi, a przecież tego wszyscy oczekujemy. Pozwól nam dostarczyć aromatycznych doznań zapachowych w świetle świec przy kojących dźwiękach muzyki.

Zadbajmy więc o skórę twarzy korzystając z niezwykłej mocy relaksującej, apetycznej i rozkosznie pachnącej czekolady
Do każdego zabiegu filiżanka gorącej czekolady na poprawę samopoczucia.