Blefaroplastyka Sublimacyjna czyli BEZOPERACYJNY LIFTING POWIEK FIBROBLAST

Opadanie powiek czyli blefaroptozę rozpoznaje się, jeśli powieka górna przykrywa co najmniej 2 mm tęczówki. Opadająca powieka może przysłaniać źrenicę, co zaburza proces widzenia i znacznie obniża komfort życia pacjentów. Występuje u wielu osób, szczególnie w wieku starszym. Ponadto stanowi defekt kosmetyczny, który subiektywnie postarza, a nawet czasami szpeci nasza twarz. Plazmowe usuwanie tego defektu jest interesującą alternatywą dla zabiegów inwazyjnych, gdyż wyróżnia się bezpieczeństwem, bardzo krótkim okresem rekonwalescencji i dobrymi efektami.

Niechirurgiczna korekta opadającej powieki zrewolucjonizowała swoje holistyczne podejście do naturalnego piękna, wprowadzając przełomową metode z wykorzystaniem urządzenia Fibroblast ,które jest generatorem plazmy wytwarzającym kontrolowaną i celowaną mikro wiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i leczenia zmian skórnych w bezpieczny sposób. Czyli w trakcie precyzyjnej aplikacji na skórę działa jedynie w obszarze naskórka, nie uszkadzając skóry właściwej. Efektem jest napięta i podniesiona powieka, likwidacja drobnych zmarszczek, brodawek, włókniaków,przebarwień, plam soczewicowatych i rogowacenia słonecznego. Zabieg jest w pełni bezpieczny i niewykluczający pacjenta z aktywności codziennej.

Procedurę rozpoczyna się od zastosowania kremu znieczulającego. Bezpośrednio po zabiegu występują małe strupki mogące się utrzymać od 4-7 dni oraz lekka opuchlizna i zaczerwienienie ustępujace po 7-20 dniach , lecz już nastepnego dnia klient może powrócić do swoich codziennych obowiązków. Dzisiaj możemy stwierdzić, że ta nieablacyjna dynamiczna blefaroplastyka sublimacyjna jest znakomitą alternatywą dla tradycyjnych metod chirurgicznych głównie ze względu na znakomite efekty estetyczne ale również ze względu na komfort pacjenta podczas zabiegu i podczas procesu gojenia.

Zabieg Fibroblast Plasma nie pozostawia blizn, ani innych śladów na skórze daje bardzo dobre i szybkie efekty.

przejdź do cennika