W panelu zabiegowym TLC-Clinic znajdują się innowacyjne terapie laserowe
Nowatorskie rozwiązania medycyny estetycznej oraz zabiegi dermatochirurgiczne
TLC-Clinic dba o najwyższy standard zabiegów, miłą atmosferę oraz pełną satysfakcję Klientów

TLC-Clinic to centrum zdrowia, gdzie indywidualnie dobierane są zabiegi przy zastosowaniu najnowszej technologii, zwracając uwagę na aktualny stan zdrowia i tryb życia klienta. Swoje początki miała w Wielkiej Brytanii. Zdobyte przez lata doświadczenie zaowocowało otwarciem Naszej kliniki w Polsce. Jesteśmy nowoczesnym gabinetem oferującym innowacyjne zabiegi z dziedziny laseroterapii, medycyny, kosmetologii estetycznej, terapii blizn, światłolecznictwa… oraz koagulacji zmian skórnych. Specjalizujemy się w skutecznych metodach odmładzania skóry i mało inwazyjnych technikach jej rewitalizacji. W naszej codziennej praktyce korzystamy z technologii najnowszej generacji jak Syneron – Candela, Cutera, Wontech, Perfectus II, Canfield, Sterex, Icoone wiodących marek i nie kwestionowanych liderów w segmencie laseroterapii, medycyny i kosmetologii estetycznej oraz kosmetyki.

W naszej klinice zapewniamy pełne bezpieczeństwo pacjentów dzięki fachowości, nowoczesnym instrumentom, wiedzy i bogatemu doświadczeniu. Współpracujemy z najlepszymi producentami sprzętu medycznego i stosujemy wyłącznie renomowane preparaty dermo-estetyczne, kosmetyczne które dobierane są indywidualnie do potrzeb naszych klientów. Aktywnie uczestniczymy w rozwoju medycyny i kosmetologii estetycznej w Polsce i Wielkiej Brytanii a nasze doświadczenie zawodowe rozwijamy odbywając staże w najlepszych klinikach medycyny estetycznej oraz laseroterapii na świecie. Nabyte umiejętności i doświadczenie wykorzystujemy dla Państwa w naszej codziennej praktyce.

TLC-Clinic prowadzona jest przez ELŻBIETĘ LIPSKĄ (Aethetician / Phlebotomist / Laser, Light and Associated Aesthetic Therapies Level 4 / Podologa / Linergistkę ) współpracującą od  2004 r. ze specjalistami różnych dziedzin w zakresie medycyny, kosmetologii estetycznej, kosmetyki, laseroterapii, podologii oraz dermatologii. Jest specjalistą w dziedzinie zastosowań laserów, termo-liftingu, terapii mikro-nakłuć, pracy z bliznami oraz ich kamuflażu, elektrokoagulacji zmian naskórkowych, brodawek HPV… oraz foto-odmładzania skóry.
Wykonuje zaawansowane zabiegi estetyczne poprawiające strukturę twarzy i ciała, specjalizuje się w opracowywaniu innowacyjnych autorskich programów w prowadzeniu skór problematycznych, blizn, jak również wykorzystywaniem najnowszych technologii w pracy ze stopami oraz wiele innych procedur…Na przestrzeni lat ukończyła ona wiele renomowanych szkół, kursów i szkoleń w Wielkiej Brytanii i Polsce dających jej szeroką wiedzę zawodową a jej 18 letnie doświadczenie w pracy z rożnymi problemami dotykającymi skórę, jest jej szczególnym atutem.

Serdecznie Państwa zapraszamy i życzymy pełnej satysfakcji z dokonanego wyboru.

Elżbieta Lipska (AVCE/BETC Lev4)

Klienci o nas

Bardzo dobra klinika. Miałam okazję korzystać z usług tego miejsca, ze względu na zbędne owłosienie. Wiem, że to jest polski odział brytyjskiej kliniki laseroterapii, dlatego tym bardziej chciałam skorzystać z ich właśnie usług. I dziś tego kroku nie żałuję, bo jak się okazało pracują tu osoby wykwalifikowane, które wiedzą jak pozytywnie zaskoczyć swojego klienta i osoby, które w pełni rozumieją czym jest wysoka jakość świadczonych usług.

Paulina T
Profeska! Zabiegi w tym gabinecie, to czysta przyjemność. Profesjonalizm w każdym szczególe, do tego miła obsługa. Dobre ceny, indywidualne podejście do klienta. Tak trzymać!
Patrycja M
Byłam w kilku klinikach: w Warszawie, Nottingham oraz Leicester i z przyjemnością stwierdzam, iż pani Elżbieta w klinice TLC w Ostrołęce zdecydowanie jest najlepszą kosmetyczką, z którą miałam do czynienia! Mam na myśli nie tylko precyzję, z jaką wykonuje zabiegi laserowe, ale również obsługę klienta. Bardzo sympatyczna, odpowiada na wszystkie pytania, jednym słowem profesjonalistka. Serdecznie polecam!
Violet P
Zabieg – GentleLase®PRO | Aleksandryt 755nm epilacja laserowa bikini brazylian | hollywood | playboy, GentleLase®PRO | Aleksandryt 755nm epilacja laserowa pachy

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, na każdym etapie zabiegu dbanie o jego komfort psychiczny. Polecam z czystym sumieniem.

Ewa 05.11.2021
Zabieg – Koagulacja Brodawka Wirusowa 1 zmiana / Laser Cutera Excel V, Konsultacja Podologiczna, Konsultacja Wypełnienie | Wolumetria, Stymulator Tkankowy Stabilizowany Hybrydowy PROFOLIO 2ml, Mezoterapia NEOFOUND | Twarz, Szyja i Dekolt

Goraco polecam – pelna profesjonalna obsluga. Efekty zabiegu widoczne natychmiast.

Dorota 03.11.2021
Zabieg – BioRePeelCL3 + DermaPen lub Nano | Twarz lub Szyja

MIAŁAM problem z nadprodukcją sebum, twarz po kilku godzinach od aplikacji makijażu wyglądała źle a makijaż spływał.. kosmetyki z 'polecenia’ nie pomagały – strata pieniędzy. Na szczęście TLCC, seria dobrze dobranych zabiegów oraz nowa pielęgnacja pomogły! Pani Aneta – bardzo pomocna, wszystko dokładnie omawia i wyjaśnia. Czułam zaangażowanie w mój problem.

Polecam!

Marlena 24.08.2021
Zabieg – Sandro Dual® Hybrydowa epilacja laserowa bikini brazilian | hollywood | playboy

Był to mój czwarty zabieg epilacji bikini z zaplanowanych 6 pakietowych. Jak zawsze miła i kompetentna obsługa sprawiła, że lekki dyskomfort odczuwany podczas działania lasera odszedł w zapomnienie od razu po opuszczeniu gabinetu. Efekty są coraz bardziej widoczne (co mnie bardzo cieszy), krótki czas wizyty, ponadto duża dokładność Pani wykonującej zabieg imponująca:-) Dlatego zdecydowanie POLECAM korzystanie z usług TLC Ostrołęka.

Julia 03.10.2021
Zabieg – Icoone Base + 4 Fokusy | 60min…

„Jestem bardzo zadowolona z zabiegów, wysoki poziom wiedzy, doświadczenie, umiejętności, najlepsze miejsce w Ostrołęce. Polecam.”

Ewa 21.09.2021
Zabieg – Dottore – NMF Xpress, Konsultacja Analiza Komputerowa Skóry VISIA 3D

Pierwszą w życiu wizytę w salonie piękności oceniam bardzo wysoko. Zostałem zmuszony przez dziewczynę ale było warto 🙂

Damian 31.08.2021
Zabieg – Fototerapia Ciała LED | PDT | 15min…

Wizytę oceniam bardzo dobrze, bardzo profesjonalna i miła obsługa. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów, które poleciła i przeprowadziła Pani Ewelina.

Małgorzata 30.06.2021
Zabieg – Manicure Tradycyjny z Malowaniem | Odżywka, Pedicure Opracowanie samych Paznokci z Hybrydą, Pedicure Usuwanie Hybrydy, Podologia – Pedicure Leczniczy (usunięcie odcisku/modzela wliczone) od…

“Pani Anastasiia zrobiła naprawdę dobra robotę przy usuwaniu naskórka, paznokcie starannie umalowane. Dziękuję Pani Anastasiio”

Gość 29.06.2021
Zabieg – GentleLase®PRO | Aleksandryt 755nm epilacja laserowa bikini brazylian | hollywood | playboy, Konsultacja Laserowa Usuwanie Owlosienia.

Obie wizyty zasługują na najwyższą ocenę. Każda z Pań bardzo jasno i wyczerpująco informuje o specyfice wykonywanego zabiegu, przeciwwskazaniach oraz praktycznych wskazówkach w kwestii pielęgnacji skóry po zabiegu (w tym przekazuje produkty łagodzące ewentualne dolegliwości i przyspieszające regenerację). Już na pierwszej wizycie można poczuć się jakby klinikę odwiedzało się od lat. Miła atmosfera zdecydowanie niweluje naprawdę niewielki dyskomfort odczuwany podczas działania laserów. Jeśli dodać do tego rozpoczęcie każdej z wizyt punktualnie, konkurencyjne ceny i wysoką jakość obsługi (w tym w reżimie sanitarnym) otrzymuje się definicję idealnej usługi. Zdecydowanie POLECAM Tlc-clinic 🙂

Julia 08.05.2021
Zabieg – Konsultacja Analiza Komputerowa Skóry VISIA 3D

BARDZO profesjonalne podejście . Obsługa BARDZO miła. Polecam 100%.

Jolanta 06.05.2021
Zabieg – Podologia – Rekonstrukcja Płytki Paznokciowej 30min od …

Sympatyczna obsługa , świetny efekt po zabiegu

Martyna 27.04.2021
Zabieg – Konsultacja Podologiczna, Konsultacja Podologiczna, Podologia – Usunięcie Odcisku | Modzela | Frezarka | Skalpel | Stopy | 2 do 5 zmian (opatrunek i odciążenie wliczone) 30 min…

Tata, jest wdzięczny za okazaną Mu pomoc i cieszy się z odbytej wizyty. Dziękujemy 🙂 Pozdrawiam

Anna10.03.2021
Anna 10.03.2021