O nas2018-12-31T00:40:49+00:00

Tlc-Clinic to centrum zdrowia, gdzie indywidualnie dobierane są zabiegi przy zastosowaniu najnowszej technologii, zwracając uwagę na aktualny stan zdrowia i tryb życia klienta. Swoje początki miała w Wielkiej Brytanii. Zdobyte przez lata doświadczenie zaowocowało otwarciem naszej kliniki w Polsce. Jesteśmy nowoczesnym gabinetem oferującym innowacyjne zabiegi z dziedziny laseroterapii, medycyny estetycznej oraz dermatochirurgii. Specjalizujemy się w skutecznych metodach odmładzania skóry i mało inwazyjnych technikach jej rewitalizacji. W naszej codziennej praktyce korzystamy z technologii najnowszej generacji jak Syneron – Candela, Perfectus II, Canfield, Sterex wiodących marek i nie kwestionowanych liderów w segmencie laseroterapii oraz medycyny estetycznej.

W naszej klinice zapewniamy pełne bezpieczeństwo pacjentów dzięki fachowości, nowoczesnym instrumentom, wiedzy i bogatemu doświadczeniu. Współpracujemy z najlepszymi producentami sprzętu medycznego i stosujemy wyłącznie renomowane preparaty estetyczne, kosmetyczne które dobierane są indywidualnie do potrzeb naszych klientów. Aktywnie uczestniczymy w rozwoju medycyny estetycznej w Polsce i Wielkiej Brytanii a nasze doświadczenie zawodowe rozwijamy odbywając staże w najlepszych klinikach medycyny estetycznej oraz laseroterapii na świecie. Nabyte umiejętności i doświadczenie wykorzystujemy dla Państwa w naszej codziennej praktyce.

TLC-Clinic prowadzona jest przez ELŻBIETĘ LIPSKĄ (Aethetician / Laser, Light and Associated Aesthetic Therapies Level 4) współpracującą od  2004 r. ze specjalistami różnych dziedzin w zakresie medycyny estetycznej, kosmetyki, laseroterapii oraz dermatologii. Jest specjalistą w dziedzinie zastosowań laserów, termo-liftingu, terapii mikro-nakłuć, elektrokoagulacji zmian naskórkowych oraz foto-odmładzania skóry.
Wykonuje zaawansowane zabiegi estetyczne poprawiające strukturę twarzy i ciała, specjalizuje się w opracowywaniu innowacyjnych programów prowadzenia skór problematycznych. Na przestrzeni lat ukończyła ona wiele renomowanych szkół, kursów i szkoleń w Wielkiej Brytanii i Polsce dających jej szeroką wiedzę zawodową i doświadczenie pracy z rożnymi typami skóry, co jest jej szczególnym atutem.

Serdecznie Państwa zapraszamy i życzymy pełnej satysfakcji z dokonanego wyboru.

Elżbieta Lipska (AVCE/BETC)

W panelu zabiegowym TLC-Clinic znajdują się innowacyjne terapie laserowe, nowatorskie rozwiązania medycyny estetycznej oraz zabiegi dermatochirurgiczne
TLC-Clinic dba o najwyższy standard zabiegów, miłą atmosferę oraz pełną satysfakcję Klientów.

Klienci o nas

Bardzo dobra klinika. Miałam okazję korzystać z usług tego miejsca, ze względu na zbędne owłosienie. Wiem, że to jest polski odział brytyjskiej kliniki laseroterapii, dlatego tym bardziej chciałam skorzystać z ich właśnie usług. I dziś tego kroku nie żałuję, bo jak się okazało pracują tu osoby wykwalifikowane, które wiedzą jak pozytywnie zaskoczyć swojego klienta i osoby, które w pełni rozumieją czym jest wysoka jakość świadczonych usług.
Paulina T
Moje rzęsy wyglądają teraz niebiańsko!!! Bardzo dziękuję za ten zabieg podkręcenia rzęs. Sprawił mi on dużo radości i w końcu wyglądam bosko! Jestem zadowolona z obsługa i z pewnością wrócę ponownie.
Agata R
Profeska! Zabiegi w tym gabinecie, to czysta przyjemność. Profesjonalizm w każdym szczególe, do tego miła obsługa. Dobre ceny, indywidualne podejście do klienta. Tak trzymać!
Patrycja M
Byłam w kilku klinikach: w Warszawie, Nottingham oraz Leicester i z przyjemnością stwierdzam, iż pani Elżbieta w klinice TLC w Ostrołęce zdecydowanie jest najlepszą kosmetyczką, z którą miałam do czynienia! Mam na myśli nie tylko precyzję, z jaką wykonuje zabiegi laserowe, ale również obsługę klienta. Bardzo sympatyczna, odpowiada na wszystkie pytania, jednym słowem profesjonalistka. Serdecznie polecam!
Violet P