Chcielibyśmy serdecznie poinformować Panie i Panów o otwarciu Kliniki Laseroterapii TLC-clinic w Ostrołęce. Zapraszamy na konsultacje w godzinach 10:00-20:00 poniedziałek – piątek , 10-16 sobota.Prosimy o wcześniejszy kontakt i rezerwacje terminu. Nasi konsultanci są dostępni pod numerem +48 886 520 147 lub emailem info@tlc-clinic.com.pl

TLC-Clinic to oddział jednej z najnowocześniejszych klinik medycyny estetycznej, laseroterapii oraz dermatochirurgi prowadzonej przez nas w Londynie. Pod wspólną marką Maple & Twickenham Laser Clinic Londyńskiej Kliniki funkcjonującej od ponad 40 lat specjalizujemy się w skutecznych metodach odmładzania skóry i mało inwazyjnych technikach jej rewitalizacji. Naszym marzeniem było stworzenie takiego miejsca, do którego sami chcielibyśmy uczęszczać.

W panelu zabiegowym naszej kliniki znajdują się zaawansowane nowatorskie rozwiązania z dziedziny medycyny estetycznej, innowacyjne terapie laserowe jak również zabiegi dermatochirurgiczne, takie jak:

Laserowe usuwanie owłosienia
Laserowe usuwanie pigmentacji, przebarwień, plam starczych na całym ciele
Laserowe fotoodmładzanie
Laserowe leczenie trądziku pospolitego, różowatego, naczyniaków
Elektroliza na jasne owłosienie
Permanentny Makijaż | Micropigmetacja
Usuwanie | Korekta Makijażu Permanentnego
Mezoterapia na blizny, rozstępy, cellulit, łysienie
Zamykanie popękanych naczynek
DERMATOHIRURGIA na usuwanie zmian skórnych takich jak włókniaki, prosaki, rubinki, kurzajki, brodawki, pieprzyki…
Medyczna Mikrodermabrazja na powierzchowne i głębokie blizny
Kwasy AHA, BHA, TCA na zmarszczki, trądzik, blizny
Głębokie ziołowe złuszczanie naskórka na rozstępy, cellulit, przebarwienia
SENSIDERM dla skór wrażliwych, naczyniowych i wiele innych procedur
Podstawowe Zabiegi Kosmetyczne jak manicure, pedicure, henna , woskowanie…
Przekuwanie Uszu
Opalanie Natryskowe
NOWOŚĆ Makijaż Airbush
Szeroki zakres Cosmo i Dermo – kosmetyków

TLC-Clinic zapewnia pełne bezpieczeństwo pacjentów dzięki fachowości, nowoczesnym instrumentom, wiedzy i bogatemu doświadczeniu.Współpracujemy z najlepszymi producentami sprzętu medycznego i stosujemy wyłącznie renomowane preparaty, które dobierane są indywidualnie do potrzeb naszych klientów. Aktywnie uczestniczymy w rozwoju medycyny estetycznej w Polsce i Wielkiej Brytanii. Doświadczenie zawodowe rozwijamy odbywając staże w najlepszych ośrodkach medycyny estetycznej i chirurgii naczyniowej na świecie. Kilka razy w roku uczestniczymy w międzynarodowych i krajowych kongresach i sympozjach poświęconych tematyce laseroterapii i chirurgii naczyniowej.Nabyte umiejętności i doświadczenie wykorzystujemy dla Państwa w naszej codziennej praktyce.

Dokładamy wszelkich starań aby spełnić oczekiwania naszych Klientów, z pełną odpowiedzialnością zapewniamy usługi na najwyższym poziomie pod okiem najlepszych specjalistów. Nikt nie jest doskonały… ale piękno tkwi w każdym z Nas, trzeba je tylko w odpowiedni sposób wydobyć .

Personel TLC-Clinic dba o najwyższy standard zabiegów, miłą atmosferę oraz pełną satysfakcję Klientów. Serdecznie Państwa zapraszamy i życzymy pełnej satysfakcji z dokonanego wyboru.


Tlc Clinic
Elżbieta Lipska – Aethetician – AVCE / BTEC Laser, Light and Associated Aesthetic Therapies Level 4 / Specjalizacja Dermatologia/ Skóra / Laseroterapia (AVCE /BTEC)