Kochani mamy dla Was super wiadomość, zostaliśmy zaproszeni i to po raz drugi do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie Gala Beauty Stars, w kategorii najlepsze „GABINETY MEDYCYNY i DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ”

Gala Beauty Stars 2017r. to ogólnopolski opiniotwórczy plebiscyt, którego misją jest promowanie wysokich standardów usługowych, bezpieczeństwa, zaufania oraz nieszablonowej opieki nad klientem czy pacjentem w dzisiejszych klinikach, gabinetach czy salonach usługowych. Zapraszamy wszystkich naszych klientów, znajomych, kolegów, rodzinę i wszystkich zainteresowanych do wspólnej zabawy z Gala Beauty Stars 2017r.

W czasie plebiscytu odbywa się konkurs w którym organizator przewidział 30 nagród o wartości 760 zł, każdy oddany głos w plebiscycie kwalifikuje się do konkursu. Nagrody losowane są każdego dnia, czyli przez kolejne 29 dni, raz dziennie ktoś wygrywa.

Jak głosować

Głosy mozna oddawać na dwa sposoby: drogą elektroniczną lub przez karty do głosowania

a) Głosuj drogą elektroniczna na stronie Gala Beauty Stars

Aby oddać glos trzeba się zarejstrować. Pamiętajcie że po zarejstrowaniu można oddać tylko jeden głos w danej kategorii w trakcie trwania plebiscytu.

b) Karty do głosowania, dostępne w recepcji oraz poczekalni naszej kliniki

Przy smacznej kawce, ciasteczku, w zaciszu naszej kliniki w relaksującej atmosferze czekając na Swój Zabieg możecie oddać Swój Głos.

Dziękujemy Wam za wszystkie oddane głosy na naszą klinikę.
Zespół TLC-Clinic