Przeceniamy Nasze Kwasy
Teraz tylko 140zł za pojedyńczy zabieg

Długie jesienne wieczory inspirują do zwolnienia tempa. Dziś przedstawiamy Wam 8 sposóbów na jesienne wieczory a zarazem przygotowanie się do „Ostatkowego Wyjścia”

CHOCOLATE POWER RESCUE PEEL – intensywny chemiczny peeling czekoladowy. Rewolucyjna formuła oparta na 50% kwasie mlekowym, rozjaśniającej substancji Chromabright®, resweratrolu i organicznym ekstrakcie z kakaowca.

5-BERRY PIGMENT CONTROL PEEL – rozjaśniający chemiczny peeling 5 jagód. Chemiczny peeling powierzchownie złuszczający na bazie 5% TCA i najbardziej aktywnej biologicznie formy witaminy C w postaci kwasu L-askorbinowego. Zabieg dedykowany jest skórze wrażliwej i naczyniowej z problemem hiperpigmentacji oraz ze zmianami zaskórnikowo – grudkowymi.

REWITALIZUJĄCY ZABIEG ANTI-AGE dedykowany jest skórze suchej i odwodnionej, która utraciła swą jędrność i elastyczność.

TERAPEUTYCZNY ZABIEG DYNIOWY to program normalizujący przeznaczony dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników.

PEPTYDOWY PEELING BIOMIMETYCZNY nazywany alternatywą toksyny botulinowej. Pierwsze i niepowtarzalne połączenie alfa-hydroksykwasów z peptydami biomimetycznymi, daje niesamowitą skuteczność w terapii zwalczania zmarszczek mimicznych.

PEELING MANGO to sensoryczny peeling enzymatyczno-chemiczny, dedykowany skórze z tendencją do rozszerzonych naczynek oraz skłonnej do powstawania przebarwień. Przeznaczony jest zarówno dla skóry z oznakami starzenia, wrażliwej, naczynkowej, a przede wszystkim zmęczonej i pozbawionej blasku. Zachwyca fuzją aromatów mango i pomarańczy oraz pozwala na głęboki relaks podczas masażu.

VITAMIN C PEEL 2 ujędrnia skórę i przywraca jej blask. Kwas laktobionowy redukuje popękane naczynka.

ANTI-COMEDO PEEL kw.pirogronowy działa przeciw zaskórnikowo, rozjaśnia, poprawia koloryt skóry, działa antybakteryjnie i zmniejsza grubość warstwy rogowej. Na poziomie skóry właściwej pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny czyli włókien odpowiedzialnych za młody wygląd skóry.

ACNE LIFT – połączenie kwasu salicylowego z glikolowym i komórkami macierzystymi Lilaka pospolitego. Działa wspomagająco w leczeniu trądziku o dowolnym nasileniu i redukcji łojotoku, wygładza skórę.

5% RETINOL SYNTHESIS C PEEL połączenie retinolu z aktywną i stabilną witaminą C w zabiegu intensywnie odmładzającym. Bezbolesna eksfoliacja skóry.

REVINOL 6% to intensywny zabieg odmładzający i regenerujący skórę, który przyspiesza wymianę komórką poprzez delikatną i równomierną eksfoliację. Wzmacnia barierę ochronną przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, zapobiega i redukuje pierwsze widoczne oznaki starzenia się skóry, wspomaga eliminację przebarwień. Substancje aktywne: retinol 6%, witamina C, PP, E, kwas ferulowy i kwas hialuronowy.

Oferta limitowana do wyczerpania zapasów
Dotyczy tylko powyżej wymienionych zabiegów wykonanych w gabinecie od 13 Listopada do 30 Listopada włącznie.