Hialurox

Laser Hialurox 905nm to rewolucyjny system zabiegowy umożliwiający odmładzanie, nawilżenie skóry twarzy sposób całkowicie nieinwazyjny.
To rewolucyjna metoda opierająca się na wykorzystaniu imponujących możliwości kwasu hialuronowego w zakresie redukcji zmarszczek. Kwas ten pozwala na przywrócenie jędrności i zdrowego wyglądu skóry bez konieczności uciekania się do metod inwazyjnych. Jest to technologia sprawdzona,dająca gwarantowane rezultaty.

Technologia opracowana wykorzystuje kwas hiluronowy jako alternatywne rozwiązanie dla metody iniekcyjnej.

Wraz z upływem czasu skóra stopniowo traci pierwotną elastyczność i gładkość, jest w niej również coraz mniej kolagenu.Skutkiem tego procesu jest powstawanie zmarszczek.

Terapia laserowa anti-aging to:
– połączenie technologi zimnego lasera z nanożelem hialuronowym przeciwdziała starzeniu się skóry,
– skutecznie odmładzając i rewitalizując jej tkanki,
– dodatkową zaletą systemu Hialurox jest wygładzanie i wypełnianie zmarszczek, dzięki czemu skóra staje się gładsza i pełna blasku,
– efekt wygładzania i ujędrniania skóry widoczny jest już od pierwszego zabiegu.

Kwas Hialuronowy
Kwas hialuronowy występuje naturalnie we wszystkich organizmach żywych. Pełni on bardzo istotną funkcję w przestrzeni międzykomórkowej, oddziałując wiążąco na tkanki.Najnowsze badania dowodzą, że pojawiające się z wiekiem zmiany, takie jak wiotczenie, powstawanie zmarszczek,wysychanie czy utrata jędrności, mają bezpośredni związek ze zmniejszoną zawartością kwasu hialuronowego w skórze. Dzieje się tak ponieważ jest on czynnikiem decydującym o jej elastyczności.
Zawartość kwasu hialuronowego jest najwyższa w okresie tuż ponarodzinach. Po upływie 40 lat stężenie kwasu spada o 50%, a po 60 latach w organizmie pozostaje ledwo 10% jego pierwotnej zawartości.

Obecnie bardzo dużą popularnością cieszą się produkty renomowanych firm kosmetycznych pozwalające na samodzielną pielęgnację skóry przy pomocy kwasu hialuronowego. Niestety skuteczność tych preparatów ogranicza się do wierzchniej warstwy skóry, bowiem obecne w nich molekuły kwasu mają 75 mikrometrówśrednicy, przez co nie są wstanie przeniknąć przez pory skóry,których średnica wynosi 40 mikrometrów.
Sekret systemu Hialurox tkwi w wykorzystaniu profesjonalnego żelu,zawierającego cząsteczki kwasu hialuronowego otoczone ochronnymi nano kapsułkami i wzbogacone witaminą C, ekstraktem z wiązu oraz dodatkiem specjalnego czynnika przeciwdziałającego jego degradacji.
Dzięki tej oryginalnej recepturze kwas hialuronowy jest w stanie wniknąć w głąb skóry, dostarczając swój nawilżający potencjał tam,gdzie jest on najbardziej potrzebny.

Regularne stosowanie żelu stymuluje syntezę kolagenu i elastyny,jak również mobilizuje organizm do produkcji nowego kwasu hialuronowego. Dodatkowo preparat wspomaga migrację komórkową, reguluje proces mnożenia i różnicowania się komórek,stymuluje rozwój naczynek krwionośnych i wpływa na prawidłowy rozkład włókien kolagenu.

Zimny Laser Diodowy 905nm – podstawą zabiegu
Promień zimnego lasera odbudowuje pofragmentowane molekuły kwasu hialuronowego, przywracając ich pierwotną wielkość i rozmieszczenie w warstwie podstawnej naskórka(jest to najgłębiej położona warstwa naskórka o grubości odpowiadającej 3-4 stronom książki, zlokalizowana jest wodległości 1/10 milimetra od powierzchni skóry).Zregenerowane molekuły kwasu przywierają do komórek warstwy podstawnej, przywracając je do rozmiarów typowych dla komórek skóry młodej.

Penetracja bariery naskórka przez odbudowane cząsteczki kwasu hialuronowego stymuluje produkcję nowego kwasu hialuronowego w skórze właściwej (przypomina to proces podziału komórkowego) oraz syntezę świeżego kolagenu i elastyny na drodze tzw. „selektywnej regeneracji tkanki siateczkowej”.
Nie przypomina to konwencjonalnej profilaktyki anti-aging,bowiem cała metoda ma na celu ponowne „nauczenie” tkanek skóry i organizmu, jak produkować kwas hialuronowy, elastynę i włókna kolagenowe, a zatem chodzi o reaktywację naturalnego mechanizmu ich produkcji. Możemy posłużyć się w tym miejscu metaforą: Hialurox nie proponuje skórze”szklanki wody”, ale pokazuje jej drogę do studni, z której będzie mogła czerpać wodę, kiedy ta będzie jej potrzebna.Hialurox odżywia skórę i przypomina jej, w jaki sposób może odżywiać się samodzielnie, wspomagając naturalną regenerację i przeciwdziałając oznakom starzenia się.
Uzupełnienie działania Lasera Hialurox specjalnie opracowanymi nanokosmetykami jeszcze bardziej poszerza wachlarz i intensywność działania. Terapia skojarzona przynosi bardzo dobre rezultaty dzięki wielopłaszczyznowemu działaniu na dany problem.

Oferowane opcje :
– Laser Hialurox 905nm Acne
– Laser Hialurox 905nm Nano Lift
– Laser Hialurox 905nm Nano CellHA
– Laser Hialurox 905nm Oxy Infiusion
– Laser Hialurox 905nm Snail

Wskazania do zabiegu:
– skóra pozbawiona jędrności
– skóra odwodniona
– opadająca powieka
– pomarszczona i pozbawiona elastyczności skóra szyi
– bruzdy i zmarszczki mimiczne
– skóra palaczy
– nasilony i przyspieszony proces starzenia się skóry
– skóra nadmiernie opalona (przesuszona)

Przeciwwskazania do zabiegu:
– mocna ekspozycja na słońce 1 tydzień przed zabiegiem
– nowotwory,
– przerwanie ciągłości naskórka,
– stany zapalne w obrębie wykonywanego zabiegu,
– zakażenia wirusowe,
– zakażenia bakteryjne i grzybicze,
– ciąża i okres karmienia piersią,
– łuszczyca,
– nieustabilizowana nadczynność i niedoczynność tarczycy,
– nieustabilizowana cukrzyca,
– leki fotouczulajace.

Zalecenia dla klienta przed zabiegiem:
– tydzień przed zabiegiem nie opalać się i nie korzystać z solarium,
– 2 dni przed zabiegiem i w trakcie trwania serii zabiegów wypijać co najmniej 2 litry wody dziennie,
– tydzień przed zabiegiem nie wykonywać żadnych zabiegów złuszczających,
– 24h przed zabiegiem nie spożywać alkoholu.

Zalecenia dla klienta po zabiegu:
– dla utrzymania efektu jak najdłużej zaleca się picie dużych ilości wody codziennie,
– tydzień po zabiegu nie opalać się i nie korzystać z solarium,
– przez tydzień po zabiegu nie wykonywać zabiegów złuszczających,
– bezpośrednio po zabiegu unikać sauny, siłowni, kąpieli w basenie,
– zapewnić pełną higienę skóry twarzy – nie dotykać dłońmi, do osuszenia skóry najlepiej używać jednorazowych ręczników papierowych.

Częstotliwość zabiegów:
– intensywna faza leczenia: 1 zabieg tygodniowo (seria zalecana ok. 6- 8 zabiegów ),
– faza pielęgnacyjna: raz w miesiącu.

Bezpieczeństwo zabiegu:
– urządzenie sterowane komputerowo z wbudowanym systemem kontroli pracy.
– jeśli stosowany jest laser do każdego zabiegu pacjent musi mieć założone specjalne okulary, które chronią wzrok przed uszkodzeniami wywołanymi niewidzialnym promieniowaniem laserowym.
– osoba wykonująca zabieg przed włączeniem lasera również zakłada okulary ochronne z filtrami chroniącymi wzrok przed emitowaną wiązką laserową o określonej długości.
– jeśli jest konieczna obecność innych osób muszą one mieć założone okulary ochronne.

Laser Hialurox 905nm to wyjątkowy, oryginalny i niezawodny sposób na osiągnięcie pięknej, zdrowej i gładkiej skóry. Laser Hialurox 905nm to nie tylko usuwanie oznak starzenia się skóry, ale przede wszystkim zapobieganie im.

Przed zabiegiem klient otrzyma informacje jaki będzie całkowity koszt zabiegu, cena ustalana jest w trakcie wstępnej konsultacji. Aktualna Promocja dotycząca zabiegów Laser Hialurox 905nm nie łączy się z innymi zniżkami i promocjami.

Zapisz się na zabieg