Laser CO2 | Elektrokoagulacja – Usunięcie Odcisku | Modzeli | Brodawki Wirusowej

Laserowe usunięcie odcisku, modzeli czy brodawki wirusowej polega na odparowaniu danej zmiany. Promień lasera zamienia zmieniony naskórek w parę co umożliwia precyzyjne usunięcie bez dotykania bolących okolic. Zabieg może być wykonany ze znieczuleniem. Dzięki tym technikom zabieg jest szybki, prawie bezbolesny i skuteczny. Polecamy szczególnie dla osób u których występuje bolesność podczas chodzenia gdyż po usunięciu danej zmiany jest natychmiastowa poprawa i ustąpienie bolesności. Modzele są to zmiany naskórkowe wobec czego usuwany jest cały zmieniony naskórek bez uszkodzenia skóry właściwej, bez krwawienia, powodując natychmiastowy efekt w ustąpieniu dolegliwości.
Zmiany nie kwalifikujące się do laserowego usuwania poddajemy elektrokoagulacji. Jest to metoda leczenia przy użyciu prądu wysokiej częstotliwości polegajaca na na ścięciu białka tkanek poprzez termiczne jego uszkodzenie. 
Zabieg jest raczej bezbolesny, dlatego stosujemy jedynie znieczulenie miejscowe. Po zabiegu mogą pojawiać się strupki, które goją się w ciągu kilku dni. Zabieg ten jest wykonywany przy użyciu elektrod.

Cena zabiegu uzależniona jest od ilości zmian, ich głębokości, zastosowanych później materiałów, użytych narzędzi itp. Przed zabiegiem Podolog poinformuje o tym jaki będzie całkowity koszt zabiegu.

Zapisz się na zabieg